CHCETE, ABY VÁM VAŠE WEBOVÉ STRÁNKY PŘINÁŠELY UŽITEK?

DALŠÍ SLUŽBY

SEO AUDIT (analýza) je jen prvním krokem, pokud to se SEO Vašeho webu myslíte opravdu vážně, TAK JE TŘEBA DO VAŠEHO WEBU INVESTOVAT KONTINUÁLNĚ. Stejně jako se pravidelně staráte o své auto. U něj také nestačí jen diagnostikovat, že máte málo benzínu, oleje, sjeté pneumatiky nebo nějakou jinou závadu. A pokud chcete jezdit, a jezdit bezpečně, tak musíte benzin a olej pravidelně doplňovat, sjeté pneumatiky vyměnit a závady odstraňovat. A stejně jako někdy dospějete do bodu, kdy už vám staré auto přestane splňovat vaše požadavky na to co od něj očekáváte, tak i výsledkem SEO AUDITU může někdy být i to, že se už nevyplatí investovat do stávajícího webu, ale je třeba udělat WEB NOVÝ. Jen tak můžete EFEKTIVNĚ INVESTOVAT do SVÉHO PODNIKÁNÍ NA INTERNETU.

 


   

JAKÉ SLUŽBY V OBLASTI SEO DÁLE NABÍZÍME

Optimalizace pro vyhledavače je komplexní činností, která se zpravidla skládá z několika důležitých kroků. A na rozdíl od SEO Audit je už u všech dalších kroků potřebná Vaše součinnost. My máme sice výzkumy a analýzy, ale co je opravdu to nejlepší pro Vás a pro Váš web, tak to víte jedině Vy. My Vaše konkrétní potřeby „pouze“ převádíme do takové podoby, aby byly reálné, měřitelné a hlavně realizovatelné.

 

Analýza klíčových slov

Při ní, ve spolupráci s Vámi, zjistíme, na která, pro Váš obchod nejdůležitější klíčová slova je třeba se zaměřit a ty optimalizovat.  S výsledky analýzy klíčových slov se pracuje stále během celého procesu optimalizace. A samozřejmě je možné je využít v placených reklamách.

 

Linkbuilding (Budování zpětných odkazů)

Při jejich budování je kvalita zpětných odkazů mnohem důležitější než jejich počet. A proto v rámci linkbuildingu Vám navrhujeme pouze kvalitní a relevantní zpětné odkazy, které souvisí s obsahem konkrétního webu a mohou přivést na web relevantní uživatele.

 

Kvalitní a originální obsah

Tou nejdůležitější součástí SEO je samotný obsah webu. Stále platí „Obsah je král“. Přivést někoho na Váš web bez toho, aniž byste tam měli cokoliv napsáno o Vaší službě nebo výrobku, prostě nejde. My vám navrhneme případné změny a pomůžeme s tvorbou nových textů na web či PR článků.

 


   

KOLIK STOJÍ SLUŽBY NAŠEHO EDB SEO SPECIALISTY?

SEO je dlouhodobý proces, na kterém je třeba průběžně pracovat. Pro účinnou optimalizaci pro vyhledávače doporučujeme spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců. Oproti placené reklamě však práce na SEO přináší výhodu dlouhodobého a trvalého účinku.

 

Cena za služby našich SEO specialistů se odvíjí od aktuálního stavu a velikosti webu i míry konkurence v oboru podnikání. Konkrétní kalkulaci Vám rádi vytvoříme.

 

NAŠE DALŠÍ SLUŽBY:

  • VÝROBA WEBŮ
  • PPC – REKLAMA
  • FACEBOOK - VYTVOŘENÍ FIREMNÍHO PROFILU, REKLAMA
  • INSTAGRAM - VYTVOŘENÍ FIREMNÍHO PROFILU, REKLAMA

 

Neváhejte nás kontaktovat.

 

Evropská databanka a.s.

Ing. Soňa Krejcárková
Oddělení SEO
Hviezdoslavova 53, Brno 627 00

Telefon: +420 725 547 051
Email: sona.krejcarkova@edb.cz